Elektronik Eğlenceli Davul Kazanan Talihlilerimiz Belli Oldu

Elektronik Eğlenceli Davul Kazanan Talihlilerimiz Belli Oldu
Elektronik Eğlenceli Davul Kazanan Talihlilerimiz Belli Oldu

2016 yılının başlarında yayın hayatına başlayan www.bebekdeneyimleri.com anne ve bebek deneyimlerini sizlere sunmayı hedefledi. Caracal Media ailesinin bir parçası olan Bebek Deneyimlerini kurarken anne ve bebek bilgileri, deneyimleri haricinde okuyucu ve takipçilerimize faydalı olmayı seçtik. Tv, radyo, gazete gibi mecralarda reklam vermek, adımızı duyurmak adına bütçe harcamaktansa halkımıza çeşitli hediyeler vererek tüm annelere destek olmak bebeklerimize de güzel hatıralar bırakmak istedik.

Her hafta yapacağımız çekilişlerin sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz ancak kaybedenler üzülmemeliler ki her ay yeni çekilişler ve büyük hediyelerle karşınızda olacağız. Kaybeden kimsenin üzülmemesini istiyoruz ve sizler için daha çok hediye kazanma şansı yakalamanız adına yeni kampanyaları takip etmenizi rica ediyoruz.

Elektronik Eğlenceli Davul Kazanan 2 asıl kazananımız var. Talihlilerimiz lütfen bilgi@bebekdeneyimleri.com adresimize iletişim bilgilerini bizlerle paylaşsın.

Asıl Kazanan Talihlimiz; Ayşe Nur Aksay Bozan ve Gizem Kalaycı

Çocuklarının güzel günlerde kullanmasını temenni ediyoruz. Hediye paketlerinin içine koyacağımız küçük bir not kağıdı olacak lütfen hediyeler elinize ulaştığında o not kağıtlarıyla fotoğraf çekip bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bizi takip etmeyi unutmayın, şansınız 12 ay boyunca devam edecek.

1 YORUM

CEVAP VER