Bebekdeneyimleri.com Hakkımızda

Bilindiği üzere ülkemizde doğum oranları hayli fazla. Teknoloji ilerledi, doğamız değişti ve çocuk yetiştirme konusunda anne ve babalar olarak bazen çıkmaza girebiliyoruz. Yeni nesil bilgi kaynağı olan internette merak ettiklerimiz hakkında bilgi edinmek, bazen karmaşık bir hâl alabiliyor. Herkesin evladı ve kendisi için en doğru bilgiyi aradığını biliyoruz. Doğru bilgi fikrini kendimize misyon edindik, anne ve bebekler hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir çatı altında topladık.

Bebek Deneyimleri ailesi 2016 yılının Şubat ayında, Intro Media Co tarafından biz yazan anneleri diğer annelerle buluşturmak amacıyla kuruldu. Bir  grup annenin aynı çatıda toplandığı sitemizde, anneler kollarını sıvadı. Siz değerli ziyaretçilerimizin kaliteli vakit geçirip, doğru bilgileri okumanızı sağlayacak olan sitemiz bünyesinde neler var neler.

Sitemiz adından da anlaşılacağı üzere bebek deneyimlerini aktarmak üzerine kurulu. Ancak siz değerli takipçilerimize sunacaklarımız bundan daha fazlası. Sitemizde bebeklerin yanı sıra, anne ve çocuklar hakkında da bir çok bilgi bulabileceksiniz. Sevgili babalar sizleri de unutmadık.  Bir birey yetiştirmede annenin yanında babanın da önemi azımsanmayacak kadar büyük. Hem bebek ve çocuk denildiği zaman neden sadece anne gelsin ki akla?

Lafı uzatmadan sitemizde bulabileceğiniz genel konu başlıklarını sıralayayım. Aslında kısaca söylemek gerekirse; sitemizde annelerimizin ihtiyacı olan her bilgi mevcut. Sağlık, eğitim, annelik ve babalık, hamilelik süreci, doğum, beslenme ve tüp bebek hakkındaki yazıları sitemizde bolca bulabileceksiniz. Bunların yanı sıra “web tv” bölümümüzde sizinle çeşitli videolar paylaşacak, ilginç görüntüler yayınlayacağız. Ayrıca siz diğer tecrübeli anneleri de düşündük. Daha geniş bir aile olabilmek adına; yorum seçeneğini kullanarak fikrinizi belirtebilecek ve sizler de diğer annelerle paylaşmanın hazzını yaşayabileceksiniz.

Fikirlerinize değer veriyoruz. Bizim hakkımızda merak ettiklerinizi cevaplamak adına bir de mail adresimiz var. “bilgi@bebekdeneyimleri.com” mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Facebook, Twitter, Google+, Instagram ve Youtube‘dan bizleri takip etmenizi rica ediyoruz çünkü; sosyal mecrada gerçekleştirdiğimiz çekilişleri ve duyuruları kaçırmamanızı istiyoruz. Ayrıca sosyal hesaplarımızda sık sık farklı paylaşımlar yapacağız, bunları da arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.