4moms Mamaroo Çekiliş Sonuçları Açıklandı

4moms bebek beşiği
4moms bebek beşiği

2016 yılının başlarında yayın hayatına başlayan www.bebekdeneyimleri.com anne ve bebek deneyimlerini sizlere sunmayı hedefledi. Intro Media Co ailesinin bir parçası olan Bebek Deneyimlerini kurarken anne ve bebek bilgileri, deneyimleri haricinde okuyucu ve takipçilerimize faydalı olmayı seçtik. Tv, radyo, gazete gibi mecralarda reklam vermek, adımızı duyurmak adına bütçe harcamaktansa halkımıza çeşitli hediyeler vererek tüm annelere destek olmak bebeklerimize de güzel hatıralar bırakmak istedik.

İlk ay vereceğimiz hediye olan 4moms Mamaroo çekiliş sonuçlarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz ancak kaybedenler üzülmemeliler ki her ay yeni çekilişler ve büyük hediyelerle karşınızda olacağız. Kaybeden kimsenin üzülmemesini istiyoruz ve sizler için daha çok hediye kazanma şansı yakalamanız adına yeni kampanyaları takip etmenizi rica ediyoruz.

4moms Mamaro için 2 asıl kazananımız var ve 2 yedek kazanan eğer ki asıl kazanan talihlilerimiz sahte hesap kullanıyor, iletişim bilgilerini bizlerle paylaşmıyorlarsa yedek talihlilerimizle iletişime geçeceğiz. Talihlilerimiz lütfen bilgi@bebekdeneyimleri.com adresimize iletişim bilgilerini bizlerle paylaşsın.

Asıl Kazanan Talihlilerimiz; Beste Yıldız ve Berfin Dağdeviren

Yedek Kazanan Talihlilerimiz: Serpil Buğlem Çelik ve Büşra Doğan

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kazanan talihlilerimize ulaşamazsak eğer yedek talihlilerimize hediyeleri göndereceğiz. Hediye paketlerinin içine koyacağımız küçük bir not kağıdı olacak lütfen hediyeler elinize ulaştığında o not kağıtlarıyla fotoğraf çekip bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bizi takip etmeyi unutmayın, şansınız 12 ay boyunca devam edecek.

1 YORUM

CEVAP VER