2016 Yılının Dev Çekiliş Kampanyası

Bebek Deneyimleri Android Uygulaması
Bebek Deneyimleri Android Uygulaması

Sizlere her ay yeni bir çekilişle muhteşem hediyeler vermeye devam ediyoruz. Bebek Deneyimleri’nin Android Uygulamasının yayınlanmasının şerefine sizlere yeni çekiliş kampanyası sunuyoruz.

2016 yılının başlarında yayın hayatına başlayan www.bebekdeneyimleri.com anne ve bebek deneyimlerini sizlere sunmayı hedefledi. Intro Media Co ailesinin bir parçası olan Bebek Deneyimlerini kurarken anne ve bebek bilgileri, deneyimleri haricinde okuyucu ve takipçilerimize faydalı olmayı seçtik. Tv, radyo, gazete gibi mecralarda reklam vermek, adımızı duyurmak adına bütçe harcamaktansa halkımıza çeşitli hediyeler vererek tüm annelere destek olmak bebeklerimize de güzel hatıralar bırakmak istedik.

Çekilişe katılma şansı yakalamak ve muhteşem hediyeleri kazanmak için yapacaklarınız çok basit.

Uygulama İndirmek İçin >>>> http://bit.ly/bebekdeneyimleriandroid

Öncelikle uygulamayı indirin, Google Play üzerinden uygulamayı Yıldızla Puanlayarak ve Yorum Yazarak değerlendirin. Çekilişe katılma şansı yakalayın.

Unutmayın, uygulamamızı ne kadar fazla kullanır, ne kadar çok vakit geçirirseniz, foruma kayıt olup forumlarsanız istatistik olarak çekilişi kazanma şansınız o kadar artar.

Şimdi yükle, kayıt ol, paylaş ve yorumla>>>> http://bit.ly/bebekdeneyimleriandroid

 

1 YORUM

CEVAP VER